We zitten allemaal in het zelfde schuitje, poppodia dicht, theaters dicht en we mogen niet repeteren en optreden. Daarnaast ook nog een overheid die de kracht van de cultuur onderschat, maar goed.
Waar ze geen rekening mee houden is dat we allemaal creatieve mensen zijn. Dus wij vinden wel manieren om ons ei kwijt te kunnen. Misschien wil je wel een album opnemen of een single, maar omdat je niet kunt optreden verdien je niets en wordt het budget steeds krapper. Hierdoor wil je misschien uitstellen.
Wij hebben als credo: “als je niets doet gebeurt er niets!” en daarom willen wij jullie helpen. Tijdens deze crisis willen wij de studio beperkt beschikbaar stellen om tegen lage kosten toch jouw album te kunnen opnemen. Hieronder hebben wij een aantal pakketten samengesteld die tot en met juni blijven bestaan of tot het moment dat alles weer opengaat.
Eenmalig aanbod voor soortgenoten die de studio in willen.
Heb je alles (thuis) al opgenomen en je wilt alleen een goede mix, scroll dan naar beneden.
Single
en gratis op Spotify-
Opnamesessie in 1 dag
-
Mixen en masteren in 1/2 dag
-
Één enkel nummer van max. 5 min.
Full Album
en gratis op Spotify-
Opnamesessie in 4 dag
-
Mixen 2 dagen
-
Masteren
-
Max. 11 nummers totaal max. 50 min.
EP
en gratis op Spotify-
Opnamesessie in 2 dagen
-
Mixen en masteren in 1 dag
-
Max. 5 nummers totaal max 23 min.
Eenmalig aanbod voor soortgenoten die alles thuis al hebben opgenomen.
Heb je nog helemaal niets opgenomen dan is dit aanbod voor jouw niets en kun je naar boven scrollen
Single
-
Mixen en masteren in 1/2 dag
-
Één enkel nummer van max. 5 min.
Full Album
-
Mixen en Masteren 2 dagen
-
Max. 11 nummers totaal max. 50 min.
EP
-
Mixen en masteren in 1 dag
-
Max. 5 nummers totaal max 23 min.